Diensten
De kerkdiensten zijn de hartslag van ons gemeenteleven. Aanvang van de diensten: elke zondag ’s morgens om 9.30 uur en ’s middags om 16.30 uur. Verder zijn er diensten op eerste Kerstdag, er is een jaarwisselingdienst, op Goede Vrijdag, op Hemelvaartsdag en op bid- en dankdag.

Een aantal malen per jaar wordt er na de dienst met elkaar koffie gedronken. Met Pasen wordt er een gezamenlijke maaltijd gehouden, georganiseerd door de activiteitencommissie.

In overleg en in samenspraak met de basisscholen en de andere kerken wordt er in februari/maart een schoolkerkdienst gehouden, waarbij een thema dat in de week ervoor op de basisscholen is behandeld, centraal staat.

Tijdens elke ochtenddienst is er kinderdienst voor de kinderen uit groep 1 t/m 3 en oppas voor de kleinsten. De kinderen uit groep 4 t/m 6 hebben elke tweede en vierde zondag van de maand kinderdienst.

Informatie over de komende diensten:




17 nov - 9:30 uurDs. W. van der Veer (Dordrecht)
Ouderling van dienst:Leo den Dikken
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Ben Sterrenburg
Collecten:Kerk, pensioenvoorziening predikanten
Oppas:Niels Meerkerk, Annemiek Meerkerk
Kinderdienst groep 1-3:Wilko/Samantha (Meester en slaaf)
Beamer:Marijn Schoon
Welkom:Reini de Ruijter
Lezing:Tienermoment door Niels Meerkerk
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
17 nov - 16:30 uurDs. E. Brink (Waddinxveen) (belijdenis en bevestiging ambtsdragers)
Ouderling van dienst:Leo den Dikken
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Locatie:de bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
24 nov - 9:30 uurDs. J. Weij (eeuwigheidszondag)
Ouderling van dienst:André van Aken
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Karel Mak
Collecten:Kerk, Diaconie
Oppas:Katrien Sterrenburg, Kim Dubbeldam
Kinderdienst groep 1-3:Jeanette/Saskia (Wees blij!)
Kinderdienst groep 4-7:Annemiek (Wees blij!)
Beamer:Thomas Deelen
Welkom:Karel/Rinske Kuyvenhoven
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
24 nov - 16:30 uurDs. J. Weij
Ouderling van dienst:André van Aken
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Locatie:de bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
01 dec - 9:30 uurDs. J. Weij (eerste Advent)
Ouderling van dienst:Jan van Houwelingen
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Koster:Marcel de Winter
Organist:Ben Sterrenburg
Collecten:Kerk, Kinderkerstfeest
Oppas:Esther Dubbeldam, Sam Dubbeldam
Kinderdienst groep 1-3:Ilse/Michelle (Volg de ster: Juda)
Beamer:Paul van der Aa
Welkom:Ria van de Wetering
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
01 dec - 16:30 uurDs. P.G. Sinia (Ede)
Ouderling van dienst:Jan van Houwelingen
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Locatie:de bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
08 dec - 9:30 uurDs. J. Weij (tweede Advent)
Ouderling van dienst:Nico Zwemstra
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Karel Mak
Collecten:Kerk, Jeudclub werk
Oppas:Cornelieke Deelen, Lars Nederveen
Kinderdienst groep 1-3:Wilko/Samantha (Volg de ster: Obed)
Kinderdienst groep 4-7:Marlies (Volg de ster: Obed)
Beamer:Marijn Schoon
Welkom:Joke Mak
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
08 dec - 16:30 uurDs. W. de Groot (Avondmaal)
Ouderling van dienst:Nico Zwemstra
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Locatie:de bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
15 dec - 9:30 uurDs. J. Weij (derde Advent)
Ouderling van dienst:Janna Sterrenburg
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Ben Sterrenburg
Collecten:Kerk, Pensioenvoorziening predikanten
Oppas:Evelien de Haas, Maureen Sterrenburg
Kinderdienst groep 1-3:Jeanette/Saskia (Volg de ster: David)
Beamer:Sander Vogel
Welkom:Annelies de Jager
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
15 dec - 16:30 uurDs.B.J. Eikelenboom (Rotterdam)
Ouderling van dienst:Janna Sterrenburg
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Organist:Karel Mak
Beamer:Sander Vogel
Welkom:nnb
Locatie:De Parel, Talmastraat 9, Hardinxveld
  
22 dec - 9:30 uurDs. B.J. Eikelenboom (Rotterdam)
Ouderling van dienst:Leo den Dikken
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Koster:Marcel de Winter
Organist:Karel Mak
Collecten:Kerk, Predikantenopleiding
Oppas:Esther de Deugd, Femke Kuijvenhoven
Kinderdienst groep 1-3:Corry/Maartje (Volg de ster: Josia)
Kinderdienst groep 4-7:Annemiek (Volg de ster: Josia)
Beamer:Marco Speksnijder
Welkom:Jannie Wouters
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
22 dec - 16:30 uurDs. J. Weij
Ouderling van dienst:Leo den Dikken
Diaken van dienst:geen bezetting
Locatie:de bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
25 dec - 10:00 uurDs. J. Weij (Kerst)
Ouderling van dienst:André van Aken
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Karel Mak
Collecten:Kerk, opgave door kerstfeest commissie
Oppas:Janneke de Ruiter, Tessa Speksnijder
Kinderdienst groep 1-3:Kerst
Beamer:Paul van der Aa
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld