Kerkdiensten                            Print
...
StartOmschrijvingOuderlingDiakenOrganistKosterCollectenOppasKinderdienst1Kinderdienst2WelkomBeamerLezingLocatie
16 dec 09:30ds. W van der Veer, Dordrecht (3de Advent)Janna SterrenburgJan de DeugdBen Sterrenburg Kerk, Pensoensvoorziening predikantenMarlies Kraaijeveld, Jasmijn de RooverIlse/Michelle (Kerstproject) Ingrid de KoningMarco Speksnijder De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
16 dec 16:30Ds. G. van Dijk, Sliedrecht (3de Advent)Janna SterrenburgMargot van Aken         De Bron, Maasstraat 1
23 dec 09:30student H. Abbema (Rotterdam) (4de Advent)Jan van HouwelingenMargot van AkenKarel Mak Kerk, Predikanten opleidingCornelieke Deelen, Agnes van der SteltWilko/Samantha (Kerstproject)Linda (Kerstproject)Ria van de WeteringThomas Deelen De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
23 dec 16:30Ds. J. Weij, (4de Advent)Jan van HouwelingenHenriëtte de DeugdKarel Mak      Thomas Deelen De Parel, Talmastraat 9 Hardinxveld, ivm Bloft dienst in de bron
25 dec 10:00Ds. J. Weij, (1ste kerstdag)André van AkenMargot van AkenBen Sterrenburg Kerk, opgave Kerstfeest organisatieEsther de Deugd, Maureen Sterrenburg, Esmée de Roover   Paul van der Aa De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
30 dec 09:30Ds. H.J. Zuidhof, (Urk)Nico ZwemstraHenriëtte de DeugdKarel Mak Kerk, DiaconieEsther de Vries, Tessa SpeksnijderJeanette/Saskia (Hemel en aarde, zing voor God) Reinie de RuiterSander Vogel De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
30 dec 16:30Ds. G. van Dijk (Sliedrecht)Nico Zwemstra--         De Bron, Maasstraat 1
31 dec 19:30Ds. J. Weij, (oudejaarsdag)Leo den Dikken   Kerk, Pensoensvoorziening predikanten    Marijn Schoon De Bron, Maasstraat 1
06 jan 09:30ds. J. Weij (avondmaal)Thon Koning    Janneke de Ruijter, Boaz den DikkenCorry/Maartje (De 12-jarige Jezus in de tempel) Sandy Vermeulen  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
06 jan 16:30Ds. GKV           De Bron , Maasstraat 1
13 jan 09:30ds. P. Busstra (Apeldoorn)      Ilse en Michelle (Jezus in Nazaret)Marlies (Jezus in Nazaret)Tineke van Eijk  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
13 jan 16:30ds. P.G. Sinia (Ede)           De Bron, Maasstraat 1
20 jan 09:30ds. J.J.Meijer (Kanselruil)      Wilko en Samantha (Gasten op een bruiloft vasten niet) Annelies de Jager  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
20 jan 16:30ds. GKV           De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
27 jan 09:30ntb voorganger (school kerk dienst)        Joke Mak  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld ivm Bloft bijeenkomst in de bron
27 jan 16:30ds. J.Weij           De Bron, Maasstraat 1
03 feb 09:30ds. J. Weij        Karel van Kuyvenhoven, Sjoerd Vermeulen  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
03 feb 16:30ds. J. Weij           De Bron, Maasstraat1
10 feb 09:30ds. K.D. Huizinga (Hoorn)         Ria van de Wetering  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
10 feb 16:30ds. GKV           De Bron, Maasstraat 1
17 feb 09:30ds. J.J. Meijer (Kanselruil)        Jannie Wouters  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
17 feb 16:30ds. J. Weij            De Bron, Maasstraat 1
24 feb 09:30da. J.W. Ploeg (Heukelum)        Joke Mak  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
24 feb 16:30ds. GKV           De Bron, Maasstraat 1
03 mrt 09:30ds. J. Weij (Avondmaal)        Esther de Deugd  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
03 mrt 16:30ds. F. Gerkema (Amersfoort)           De Bron, Maasstraat 1
10 mrt 09:30ds. J. Weij        Nel van Wijk  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
10 mrt 16:30ds. GKV (Avondmaal)           de Bron, Maasstraat 1
13 mrt 19:30ds. J. Weij, en J.J. Meijer (Biddag)           De Bron, Maasstraat 1
17 mrt 09:30ds. ??? (Jeugddienst)        Ingrid de Koning  De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
17 mrt 16:30ds. GKV           De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
24 mrt 09:30ds. J. Weij           De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
24 mrt 16:30ds. J. Weij           De Bron, Maasstraat 1
31 mrt 09:30ds. J. J. Meijer (Kanselruil)           De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
31 mrt 16:30ds. GKV           De Bron, Maasstraat 1